pl  |  en

Jak dodać stronę?

rejestracja

 

 

 

 

 

 

 

Rejestracja

Jeżeli jesteś nowym użytkownikiem w pierwszym kroku zarejestruj się w naszym serwisie pod adresem https://admin.megiteam.pl/. Rejestracja jest prosta i wymaga podania jedynie loginu , hasła i adresu mailowego. Na podaną skrzynkę pocztową dostaniesz od nas kupon na 5 zł doładowania konta. Skorzystaj z niego aby móc od razu dodawać serwisy na hosting współdzielonym. Jeżeli jesteś naszym klientem zaloguj się do panelu. Aby dodawać serwisy na VPSie w chmurze musisz najpierw zasilić swoje konto prepaid.

serwis

 

 

 

Dodawanie serwisu

W zakładce WWW dodaj serwis. Serwis możesz potraktować jako zbiór aplikacji, które powiązane są ze sobą. Aplikacje to konkretne strony WWW. Pierwszą aplikację możesz dodać razem z serwisem lub możesz to zostawić na później. Po dodaniu serwisu dostaniesz informacje potrzebne do zalogowania się na serwer. Tutaj znajdziesz informację co trzeba dalej zrobić.

dodaj-aplikacje

 

Dodawanie kolejnej aplikacji do serwisu

Masz już serwis, masz pierwszą aplikację np. w Django. Dostępna jest pod adresem jasio.megiteam.pl. Chcesz dodać do niej bloga na WordPressie i chcesz, żeby był widoczny pod adresem jasio.megiteam.pl/blog Co robisz?

W szczegółach serwisu w sekcji WWW dodaj nową aplikację. Wybierz ustawienia jak na powyższym obrazku. Zaznaczona opcja „stwórz aplikację na serwerze” sprawi, że na koncie zostanie utworzony katalog a w nim „strona w budowie” Podmień zawartość tego katalogu na źródła WordPressa i do dzieła!

Kolejne strony w obrębie serwisu możesz dodawać w ten sam sposób. Jeżeli strona, którą chcesz dodać ma być pod osobną domeną, zupełnie niezależna od innych domen zapoznaj się z tym opisem