Wiemy, że długie zawiłe regulaminy, gdy chcesz po prostu korzystać z usługi, to nie jest coś, co tygryski lubią najbardziej. Regulaminy są jednak ważne, bo określają wzajemne warunki współpracy, dlatego przygotowaliśmy skróconą wersję zawierającą to, co według nas najistotniejsze. Pełna wersja znajduje się pod adresem https://www.megiteam.pl/regulamin i zachęcamy do zapoznania się z nią. Zakładając konto w naszym serwisie potwierdzasz, że zgadzasz się na warunki zawarte w pełnym regulaminie.

1. Nasze usługi hostingowe opłacane są w formie prepaid. Konto możesz zasilić w dowolnym momencie a kwota minimalnego zasilenia określona jest w aktualnym cenniku.

2. Z konta prepaid co godzinę z góry za wszystkie założone serwisy i konta e-mail pobierany opłatę zgodną z aktualnym cennikiem.

3. W każdej chwili możesz dodać, usunąć lub zmienić w górę i w dół parametry serwisów i kont pocztowych.

4. O niskim stanie konta przypominamy z wyprzedzeniem, jeżeli jednak nie zdecydujesz się na zasilenie Twoje serwisy i konta pocztowe zostaną wyłączone w momencie, gdy nie będziesz miał środków na utrzymanie ich wszystkich razem przez kolejną godzinę. Za wyłączone serwisy pobierana jest jedynie opłata za przydzieloną powierzchnię zgodnie z aktualnym cennikiem. Gdy środki na koncie prepaid zejdą do zera, wszystkie serwisy i konta pocztowe zostaną wyłączone.

5. Zakładając konto wyrażasz zgodę na otrzymywanie od nas faktur vat w formie elektronicznej. Jeżeli mimo wszystko chcesz otrzymywać faktury vat w formie papierowej musisz nam wysłać taką informację na biuro@megiteam.pl. Za wysłanie każdej papierowej faktury pobieramy opłatę zgodną z cennikiem.

6. Zabronione jest umieszczanie na serwerach treści naruszających prawo oraz serwisów pornograficznych. Nie zgadzamy się również na wysyłanie z naszych serwerów mailingów do osób, które nie wyraziły na to jawnie zgody, nawet jeżeli prawo dopuszcza taką sytuację (czyli zapytań ofertowych, mailingów reklamowych skierowanych do firm itp.).

7. Zabronione są działania mające na celu atakowanie innych serwerów.

8. Instalując na koncie oprogramowanie zobowiązujesz do dbania o jego regularne aktualizacje.

9. Ponosimy odpowiedzialność za wyrządzoną szkodę o ile nie wynikała z przyczyn leżących po stronie innych podmiotów. Nie odpowiadamy za utracone korzyści. Wysokość roszczenia ograniczona jest do wysokości wpłat w ostatnich 12 miesiącach. Te ograniczenia nie dotyczą konsumentów czyli osób, które korzystają z usług w celach niezwiązanych z działalnością zarobkową.

10. O wszystkich zmianach regulaminu będziemy powiadamiać mailowo z 14 dniowym wyprzedzeniem.