Dlaczego chmura jest doskonałym rozwiązaniem dla startupów?

Chmura rośnie razem z Twoim biznesem!

Na początku działalności serwer nie potrzebuje dużej mocy obliczeniowej. Kiedy trwają prace deweloperskie lub pojawia się wersja beta Twojego serwisu wystarczy najmniejszy, tani wirtualny serwer (VPS). Kiedy ruch na stronie jest większy, można w dowolnej chwili zwiększyć parametry serwera tak, aby strona działała szybko i przyjaźnie dla użytkowników. Planujesz akcję promocyjną i spodziewasz się dwukrotnej niż zwykle liczby użytkowników? Zwiększ na dowolny okres moc obliczeniową Twojego VPSa. Zapłacisz tylko za czas, w którym zasoby były zwiększone.
Dzięki elastyczności wirtualnych serwerów w chmurze możesz reagować na bieżąco na rosnącą ilość użytkowników, chcących skorzystać z usług Twojego startupu.
Nie musisz z góry zakładać jak duży serwer będzie Ci potrzebny i generować kosztów.

Załóż serwis
Chmura dla startupów

Chrum.com – pomoc administracyjna MegiTeam

Chrum to sklep koszulkowy, który prognozuje okresowe skoki ilości wejść na stronę w trakcie akcji promocyjnych. Możliwość okresowego skalowania zasobów jest idealnym rozwiązaniem dla takiego biznesu. Dlatego zasugerowaliśmy przeniesienie aplikacji sklepowej ze zwykłego serwera do chmury. Dodatkowo planujemy wykonanie audytu wydajnościowego. Testy wykonane przez profesjonalnych adminów wykażą, co nie działa poprawnie, a można zrobić lepiej. Dowiemy się dzięki temu w jaki sposób zoptymalizować aplikację by mogła obsługiwać duży ruch przy mniejszej ilości wykorzystanych zasobów, a co za tym idzie za mniejszą cenę.

Co nas wyróżnia?

Skalowalność i elastyczne rozliczanie

Duże zasoby dostępne od ręki na dowolny okres

Nowinki technologiczne

Możesz używać dowolnych rozwiązań w swoim serwisie

Doświadczony i pomocny support

Pomożemy ci z obsługą dużego ruchu gdy powiedzą o tobie w telewizji

Bezpieczeństwo

Dedykowane zasoby i backup poza chmurą

Wygodne logowanie

via Facebook, Twitter, Github

Zobacz możliwości naszego panelu lub zapoznaj się z naszym cennikiem