pl  |  en

Regulamin sklepu internetowego – z MegiTeam tańszy o 40%

Dobra wiadomość dla przyszłych i obecnych klientów MegiTeam, którzy prowadzą sklepy internetowe. Rozpoczęliśmy współpracę ze sprawdzoną przez nas firmą LEXIA, której specjalność to prawo w Internecie. Mamy dla Was atrakcyjne rabaty!

Każdy kto choć raz doładował swoje konto w MegiTeam może skorzystać z usług prawniczych (konstruowanie regulaminu, audyt zgodności z prawem, wzory umów i wiele innych) w cenach o 40% niższych niż rynkowe!

tańszy regulamin sklepu internetowego

 

Znajdź pakiet na miarę Twojego sklepu

LEXIA oferuje klientom MegiTeam aż 3 pakiety usług. Ceny zaczynają się już od 160 zł (w tej cenie zawiera się roczna opieka obejmująca stworzenie i aktualizację regulaminu, audyt zgodności z prawem oraz wzory umów odstąpienia od umowy i reklamacji). Wszystkie pakiety oraz ich zakres znajdziesz tutaj.

lexia

Jak kupić tańsze usługi prawnicze?

By zamówić usługę w promocyjnej cenie wystarczy w korespondencji mailowej z LEXIA (kontakt@lexia.pl) podać używaną w MegiTeam nazwę klienta. Dobra wiadomość! Jeśli w pakiecie nie znalazłeś usług, które Cię interesują, możliwe jest uzyskanie 40% rabatu na indywidualnie ustaloną usługę. W ofercie LEXIA znajdują się między innymi niżej wymienione usługi:

* audyt stron internetowych pod kątem zgodności z nową ustawą konsumencką

* tworzenie regulaminów stron internetowych, sklepów internetowych oraz forów internetowych

* audyt kampanii mailingowych wobec wymogów dotyczących informacji handlowych (spamu) oraz kampanii masowych

* doradztwo prawne w kwestii organizacji konkursów i akcji promocyjnych w sieci

* zastępstwo przed sądem domen internetowych

Słowo od firmy LEXIA

 – W dobie powszechnego dostępu do internetu oraz możliwości dbamy o bezpieczeństwo prawne naszych Klientów, którzy prowadzą sklepy internetowe czy też świadczą usługi na odległość. Nasza oferta obejmuje m.in. opracowywanie regulaminów, audyt stron internetowych, bieżąca pomoc prawna. Cechuje nas profesjonalizm, elastyczność a dzięki współpracy ze specjalistami z różnych dziedzin – wszechstronność.

Zapraszamy Klientów MegiTeam do współpracy w wielu dziedzinach związanych z prawem w Internecie

Zarząd Lexia Sp. z o.o.

  • Paweł

    Bardzo fajna opcja, jednak ja znam firmy, które taki audyt regulaminu robią bezpłatnie. Sam korzystałem z jednej z nich i jestem bardzo zadowolony, bo wykazali odpowiednie braki informacyjne i niezgodności. Co więcej, nie ma przymusu by u nich je poprawiać. Możemy wybrać inną firmę. Jednak ja zdecydowałem się też na poprawę i uzupełnienie u nich i muszę powiedzieć, że współpraca przebiega bardzo dobrze. Skoro można mieć audyt za darmo to po co płacić? 😉 Zobaczcie sobie i sami oceńcie -> https://prokonsumencki.pl/audyt-regulaminu-sklepu-internetowego/

    • Zuzanna Adamkiewicz

      Tu w cenie jest nie audyt regulaminu, a całego sklepu. Do tego regulamin od postaw i wzory umów. Jednak znacząco inne usługi.

  • Annabell