pl  |  en

Świąteczny prezent w Księgarni Helion 20% taniej

Szał świątecznych zakupów trwa! Szukasz dobrej książki dla grafika, programisty, startupowca, właściciela e-sklepu…? Fajny i niedrogi prezent znajdziesz w Wydawnictwie Helion. MegiTeam daje Ci aż 20% zniżki na książkowe świąteczne zakupy!

źródło zdjęcia: www.themarysue.com

Helion jest bezkonkurencyjny, jeśli chodzi o książki dla branży IT, web designerów czy specjalistów od marketingu internetowego. W biblioteczce MegiTeam mamy ich całe mnóstwo. Nasza Chief Everything Officer jest od nich uzależniona, więc paczki z książkami docierają do MegiTeam nie tylko w w święta;). Znamy dość dobrze repertuar Heliona. Na zachętę podrzucamy kilka różnorodnych tematów, które zgłębiliśmy dzięki ich książkom:

– jak korzystać z marketingowych narzędzi (https://bit.ly/1bs7f9o)

– jak tworzyć serwisy przyjazne userowi (https://bit.ly/18zkVz3)

– jak przygotowywać dobre infografiki (https://bit.ly/1d4WpW3)

– jak organizować pracę, by być efektywnym i nie zwariować (https://bit.ly/19w7M70)

– jak najlepiej kroić pieczarki biorąc pod uwagę cylindryczny kształt kapelusza (https://bit.ly/1d4WCZj)

Helion jest stałym partnerem MegiTeam. Na naszym blogu regularnie pojawiają się konkursy z nagrodami od Wydawnictwa, a każdy z naszych przyjaciół może korzystać z dedykowanej MegiTeam promocji. Obecnie jest to aż 20% od ceny zakupów w sklepie internetowym księgarn

Grudniowy kod zniżkowy: MEGITEAM12

Skorzystaj z kodu, a zaoszczędzone pieniądze wydaj np. na prezent dla siebie. Spokojnie wystarczy na wypad na łyżwy, aromatycznego grzańca, składniki na słusznej wielkości cynamonowe ciasto. Dbałość o własne dobre samopoczucie skutecznie pomaga przetrwać okres świątecznej gorączki!;)