pl  |  en

Promocje Partnerów – sprawdź co zyskasz wraz z kontem

Wydawnictwo Helion, Fotolia, Appenlight.com – sprawdź co przygotowali dla Ciebie partnerzy MegiTeam!

20% ZNIŻKI NA ZAKUP KSIĄŻEK

Jesteś Klientem MegiTeam? Przysługuje Ci 20% zniżki na zakupy w księgarni internetowej Helion.pl. Promokody wysyłane są automatycznie po założeniu konta w MegiTeam (promocja dotyczy także kont testowych!). Jesteś naszym obecnym klientem i także chcesz skorzystać ze zniżki? Napisz do nas na adres pr@megiteam.pl. 

Jak zrealizować zniżkę?

Finalizując kupno wpisz podane hasło w pole oznaczone jako „kod rabatowy”.

logo_helion_pl

WART 297$ PAKIET STARTUP W APPENLIGHT.COM

Jako nasz klient możesz przez 3 miesiące korzystać za darmo z pełnej wersji appenlight. To narzędzie monitorujące, które sprawdziliśmy na własnej skórze i gorąco polecamy każdemu kto rozwija własne aplikacje. Jego zadaniem jest zbieranie informacji skutecznie wspierających optymalizację wydajnościwą i raportowanie błędów występujących w środowiskach produkcyjnych. Zachęcamy Cię do zapoznania się z case study dotyczącym możliwości appenlight. Promokody wysyłane są automatycznie po założeniu nowego konta w MegiTeam.

Jak odebrać darmowy pakiet STARTUP?

* odwieź zakładkę z pakietami AppEnlight

* wybierz pakiet STARTUP

* zaloguj się z pomocą e-maila, Google +, Twittera, Githuba…

* złóż zamówienie wpisując promokod

DARMOWE ZDJĘCIA STOCKOWE

Partnerem MegiTeam jest także Fotolia – bank zdjęć, grafik wektorowych i filmów wideo. Korzystasz ze zdjęć stockowych tworząc strony, grafiki, promując swoją markę? Jako klient MegiTeam dostajesz dwa bonusy:

1. 3 gratisowe kredyty stanowiące walutę fotolii – nawet do 3 zdjęć za darmo.

2. 10% więcej kredytów przy pierwszym zakupie.

Jak odebrać bonusy?

Wystarczy, że założysz konto w serwisie fotolia poprzez partnerską stroną MegiTeam. Dodatkowe kredyty i promocja przy pierwszym zakupie zostaną dodane automatycznie.

fotolia-logo-white