pl  |  en

MegiTeam i Małopolski Klaster MakeIT

Wspólne projekty biznesowe, budowa sieci zaufania, poszerzanie kontaktów biznesowych, a także wspólna reprezentacja interesów w relacjach z władzami regionalnymi, krajowymi oraz unijnymi – to tylko niektóre z zalet naszego przystąpienia do Małopolskiego Klastra MakeIT.

Klaster MakeIT działa w Krakowskim Parku Technologicznych

Klaster MakeIT działa dzięki porozumieniu Krakowskiego Parku Technologicznego z krakowskimi firmami branży IT. Pod koniec listopada MegiTeam, jako firma oferująca zarządzane serwery w chmurze, dołączyła do grona jego członków, obok założycielskiej trójki: J-Labs Sp. z o.o., SecuRing Sp. J. oraz Velis Sp. z o.o. Sp. K.

Podstawowym celem Klastra jest stworzenie efektywnej sieci współpracy firm z branży informatycznej – niezależnie od ich wielkości i zakresu działania – ukierunkowanej na zdobywanie nowej wiedzy, doświadczeń i źródeł finansowania. Planowana jest wspólna promocja Partnerów na wydarzeniach krajowych i zagranicznych (np. warsztaty, szkolenia, targi, konferencje itd.). Współorganizowane będą także wewnętrzne wydarzenia klastrowe, oraz grupy robocze do realizacji konkretnych działań i projektów w ramach klastra.