pl  |  en

5 promocji na 5-lecie MegiTeam

MegiTeam ma już 5 lat! Ten czas zleciał nam błyskawicznie jak ping do routera. Wszystko dlatego, że pierwsi klienci szybko (ale bardzo pozytywnie) zaskoczyli nas swoim zainteresowaniem, a załoga cały czas intensywnie pracowała nad ciągłym rozwojem. Pochwalimy się więc trochę naszymi sukcesami – a potem… przejdziemy do prezentów!

komiks

Przez te 5 lat, z marzenia o profesjonalnym hostingu dla programistów, urodziła się silna, sprawnie działająca firma. Nasza oferta znacznie się rozrosła (zmienialiśmy serwery i parametry, wprowadziliśmy VPSy, zostaliśmy rejestratorem domen i bezpośrednim partnerem NASKu). Z naszych usług skorzystało już ponad półtora tysiąca użytkowników – firm i osób indywidualnych. Dwudziestu z nich jest z nami od samego początku.

– Poszukiwałem hostingu Pythona. Zdecydowana większość tego typu hostingów znajdowała się za granicą. Na forum ktoś podał informację, że jest firma, która w rozsądnej cenie świadczy nietypowe jak na tamten czas usługi. I tak trafiłem do MegiTeam – mówi pierwszy klient MegiTeam, Pan Jakub Stolarski. – W MegiTeam dostępnych jest coraz więcej usług, ale współpracuje się wciąż tak samo dobrze – dodaje.

Cieszymy się z niegasnącego zainteresowania naszymi usługami. Mamy też kilka pomysłów, na to, jak serdecznie podziękować wszystkim, którzy nam sprzyjają! Z okazji 5-lecia MegiTeam przygotowaliśmy 5 ciekawych promocji – dla stałych i nowych klientów. Pierwsze z nich startują 13. września – ostatnie, pod koniec grudnia, zamkną stary rok.

„Ciasteczko http” to pierwsza z akcji, która czeka na uczestników konferencji PyCon PL 2012 oraz PHPCon 2012. Liczymy, że jej efekty już niedługo można będzie zobaczyć pod postacią zdjęć na naszym Facebooku. W październiku startuje kolejna promocja – „5 x 10%”, w której za zaangażowanie w urodzinowe konkursy do zgarnięcia aż 50% zniżki na usługi hostingowe. Także w październiku ruszamy z Facebookowym konkursem na „Programistyczny demotywator”. Listopad to, w naszym kalendarzu, akcja „5 historii na 5 lecie”, kreatywny konkurs fotograficzny, w którym można popisać się pomysłowością i pochwalić ciekawą atmosferą pracy. W grudniu rozpoczynamy „MegiTeam Quest”, grę, w której poza wiedzą o naszej firmie przydadzą się umiejętności programistyczne. Dająca się wygooglować łatwizna spotka się z zawodowymi wyzwaniami – zarówno tymi online, jak zupełnie przyziemnymi…

By śledzić wszystkie promocje i poznać ich szczegóły zaglądajcie koniecznie na nasz profil Facebook (www.facebook.com/MegiTeam) i bloga. Znajdziecie go na stronie www.megiteam.pl, która na 5 urodziny zyskała zupełnie nową identyfikację wizualną.

Zachęcamy do udziału w promocjach i jeszcze raz dziękujemy za pierwsze 5 lat!

Zespół MegiTeam

 

 • Guest

  Skoro już macie FB to i Twitterka trzeba! %(count) osób to lubi 😉

 • 9r2e$3k

  100 lat 😉

 • Xian

  Wszystkiego najlepszego, i kolejnych lat pełnych dobrych i użytecznych rozwiązań dla każdego użytkownika

 • Warekin

  fajny komiks

 • Gość

  A jest jakaś opcja udziału w konkursie bez konieczności akceptowania regulaminu Facebooka, który dość faszystowski jest? Zastanawiam się czy MegiTeam ma jakąś umowę z Facebookiem na napędzanie im uzytkowników…

 • Adam

  super:) bardzo fajnie firma się rozwija.