pl  |  en

Konkurs

Co jakiś czas dostajemy zapytania czy da się u nas uruchomić Javę, Node.js, Mono… Da się, wiele rzeczy się da – takie było nasze założenie, gdy 4 lata temu ruszaliśmy z usługami. Nie wszystko co moglibyście sobie wymarzyć jest u nas dostępne z pudełka, nic nie stoi jednak na przeszkodzie coś nowego zainstalować samodzielnie. Ciekawi jesteśmy co fajnego u nas trzymacie dlatego ogłaszamy konkurs.

Pochwalcie się co udało Wam się u nas uruchomić (samodzielnie lub z naszą pomocą – też się liczy ;)). Mogą to być zarówno niestandardowe, nie wspierane przez nas jawnie rozwiązania jak i ciekawe serwisy. Przyślijcie nam chwytające za serce opisy swoich aplikacji, problemów z jakimi się spotkaliście, Waszych rozwiązań a my umieścimy to na naszym blogu i Facebooku. Wpisy będą się pojawiać na bieżąco w kolejności zgłoszenia, czekamy na nie do 5 czerwca. Wtedy też na Facebooku stworzymy ankietę w której będzie można głosować na najciekawsze serwisy. Dwóch zwycięzców otrzyma roczny abonament konta w opcji M z oferty hostingu współdzielonego lub przedłużenie aktualnej usługi o równowartość tego abonamentu. Każde zgłoszenie będzie premiowane kuponem na 15% zniżki na nową usługę z oferty hostingu współdzielonego lub VPSów. Nagrody przewidzieliśmy również dla głosujących – wylosujemy wśród nich dwa roczne abonamenty konta S z hostingu współdzielonego. Nagrody nie będą wymieniane na żywą gotówkę. Swoje zgłoszenia przysyłajcie na adres konkurs@megiteam.pl. Jeżeli macie jakieś dodatkowe pytania to również pod tym adresem dostaniecie odpowiedź.

Autor: Magda Zarych

  • szkoda że konkurs tak szybko się kończy :s 5 czerwca zapewne będą dopiero beta testy na portalu, który aktualnie tworzę

  • TomekG

    to może napisz o przyszłym serwisie 🙂

  • Magda Zarych

     Jasne, nic nie stoi na przeszkodzie napisać o budowanym serwisie. Wszystko sprowadza się do tego, żeby przekonać innych, że to ciekawy pomysł – jeżeli uwierzą bez zobaczenia to super 🙂

  • Magda Zarych

    W innym poście pojawiła się ta informacja, ale jeszcze tutaj dopiszę, że przedłużliśmy przysyłanie zgłoszeń do końca czerwca.