pl  |  en

Konkurs – głosowanie

Konkurs zakończony, czas na głosowanie. Ankieta znajduje się na naszym profilu na Facebooku. Dwóch zwycięzców otrzyma roczny abonament konta w opcji M z oferty hostingu współdzielonego lub przedłużenie aktualnej usługi o równowartość tego abonamentu, dwóch głosujących roczne abonamenty konta S.

 • Radek

  A kto niema Facebooka, niech zapomni o konkursie 😉

 • z tej ankiety i tak wyjdzie nieziemski fun ^^ wygra ten kto ma więcej znajomych na facebooku i zaspamuje ich prośbą o głosowanie ;-D aktualnie jeden z projektów, który ktoś opisał w dwóch zdaniach reasumując że jest /fajny/ ma sporo głosów, a głosy pochodzą od 16latków niezwiązanych kompletnie z dziedziną informatyki. No i oczywiście głosujący w ankiecie w znacznej większości nie widzieli przesłanych opisów aplikacji, ani nawet nie wiedzą o co w tym chodzi! hehe. Chyba sobie podaruje spamowanie ;-D

 • Tomek

  Myślę, że promocja MegiTeam to główny cel konkursu i nie mam nic przeciwko – wszystkie konkursy służą do budowania marki i reklamy.

  Nie zgodzę się ze stwierdzeniem, że wygra osoba mająca najwięcej fanów na fb – na tysiące fanów może kilka zagłosuje, nawet znajomi (zwykłe konto) nie dadzą wystarczającego wsparcia.

  Wszystko zależy jak duża społeczność jest związana emocjonalnie z naszym serwisem.
  Myślę, że nikt nie będzie miał nic przeciwko jeśli zaproszę do udziału w głosowaniu społeczność Synergyonline.org, która dobrowolnie odda głos na najciekawszy projekt.

 • Skoro konkurs odbywa się na megiteam i głosowanie dotyczy serwisów technologicznych, to czy powinny liczyć się głosy dzieci, którym jeszcze różowe jednorożce w głowach siedzą? To tak jakby wybory prezydenckie w Polsce odbywały się za pośrednictwem mieszkańców Uzbekistanu 😀 Oczywiście nie mówię tutaj o społeczności synergyonline, bo oni jednak są bardziej techniczni 😛

 • Magda Zarych

  Konkurs na ciekawa stronę to nie wybory prezydenckie – o warunkach zabawy decydujemy my i nie ma tutaj demokracji. O tym, że głosowanie będzie na Facebooku było wiadomo od samego początku, nie rozumiem więc dlaczego nagle jest to problemem. Szanse każdy ma takie same, a nazywanie głosujących dziećmi „którym jeszcze różowe jednorożce w głowach siedzą” jest nieładne. Odnośnie serwisu Synergyonline to jest skierowany do wszystkich, więc społeczność jest tak samo techniczna jak reszta głosujących. 

 • Zrobiliście z tego straszną aferę a nie o to chodziło ;> wyraziłem swoją opinię na temat tego że głosować może każdy, niezapoznawczy się z opisem projektu, niebędący w fanpage MegiTeam, ogólnie głosowanie odbywa się w większości przypadków bezmyślnie i „bo znajomy mnie prosił” :P.
  „nazywanie głosujących dziećmi „którym jeszcze różowe jednorożce w głowach siedzą” jest nieładne”, nie nazwałem głosujących dziećmi, a jedynie zwróciłem uwagę na fakt że niektórzy uczestnicy głosowania są dziećmi. Od kiedy nazwanie dziecka, dzieckiem jest obrazą? o.0 Jeżeli natomiast ta 15letnia dziewczynka, którą miałem namyśli mówiąc o różowych jednorożcach zgłosi się do mnie obrażona, to stawiam czekoladę!
  Życzę powodzenia w konkursie 😀

 • no cóż, ja sie jeszcze załapałem aby oddać  honorowy głos ^^ ale kilka dni później wystawiłem konto fcb do usunięcia

 • Warekin

   warto było próbować – Synergyonline.org jest jednym ze zwycięzców 🙂