pl  |  en

PyCon PL 2012 – Dziękujemy!

Powoli powracamy do rzeczywistości po zakończonej wczoraj, piątej edycji konferencji PyCon PL 2012. Jak co roku bawiliśmy się świetnie! Zarówno organizatorom, prelegentom jak i uczestnikom, którzy stworzyli tegorocznego PyCon’a należą się serdeczne podziękowania…

Po pierwsze – za ciekawą agendę i szeroki zakres tematyczny poruszanych zagadnień. Zgodnie z obietnicą organizatorów, każdy kto szukał, znalazł tu coś dla siebie.

Po drugie – za integrującą atmosferę konferencji, otwartość i czas przeznaczony zarówno na prelekcje i warsztaty, jak i zawieranie nowych znajomości. Także za to, że poznaliśmy twarze i charaktery – zamiast nicków i grafik profilowych.

Po trzecie – za sprawną organizację, która obejmowała nie tylko zaplanowanie wystąpień ale też dbałość o komfort uczestników konferencji. Dziś rano poczuliśmy tęsknotę za malowniczo położonym miejscem, śniadaniem i aromatyczną kawą czekających na nas po nocy spędzonej na rozmowach.

Urodzinowa, piąta edycja PyCona, w naszym odczuciu, udała się rewelacyjnie (było tak fajnie, że przymykamy nawet oko na drobne problemy z wifi;). Już nie możemy doczekać się kolejnej!

Do zobaczenia za rok,
Magda, Grzesiek, Kuba.

Fotka z prelekcji Marka Šuppa – najmłodszego prelegenta w historii PyCona. Jego wystąpienie zdecydowanie wyróżniało się na tle innych. Język programowania zamienił się w coś, co można dotknąć! Za to, także dziękujemy i przesyłamy MegiTeamowe Ahoj!!

 • nrm

  do zobaczenia na phpconie 😉

  • magdazarych

   Czekam na tę chwilę z niecierpliwością 🙂

 • Ahoj!

  Thank you guys for featuring me, our robot and our team on this blog but also for supporting such a great event as PyCon PL is.

  On behalf of the whole XLC Team

  Dziękujemy!