pl  |  en

MegiTeam wspiera Ekipę Świętego Mikołaja

Przy wsparciu MegiTeam rusza kolejna edycja akcji „Ekipa Świętego Mikołaja”, organizowanej przez Towarzystwo Przyjaciół I SLO Bednarska i Stowarzyszenie Absolwentów Klasy BGŻ przy współpracy z Niezależnym Zrzeszeniem Studentów Uniwersytetu Warszawskiego.

 

ekipa świętego mikołaja
fot.Jędrzej Sokołowski

CEL AKCJI

Celem przedświątecznej akcji jest przygotowanie prezentów dla dzieci z ubogich warszawskich rodzin. Od 5 grudnia w wielu warszawskich szkołach i przedszkolach, a także na Uniwersytecie Warszawskim i w centrali banku BGŻ oraz w siedzibie Gazety Wyborczej przy ulicy Czerskiej zostaną zorganizowane zbiórki zabawek, artykułów papierniczych, spożywczych oraz kosmetyków. Cały czas uruchomiony jest także specjalny numer konta, na który można wpłacać pieniądze, za które zostaną zakupione produkty wchodzące w skład paczek.

ekipa

fot.Jędrzej Sokołowski

 

WYDARZENIA

Poza tradycyjnymi formami zbiórek planowany jest również koncert w siedzibie SLO przy ulicy Bednarskiej, a 19 grudnia w warszawskim klubie Kamieniołomy odbędzie się impreza, na którą wejść będą mogły osoby, które przyniosą ze sobą zabawkę, książkę, kosmetyk lub inną rzecz jaką można będzie dołączyć do prezentów.

ekipa1

fot.Jędrzej Sokołowski

 

TERMINY

Zbiórki rzeczy będą trwały do 22 grudnia – tego dnia na Bednarskiej rozpocznie się wielkie pakowanie przez wolontariuszy paczek, które 23 i 24 grudnia zostaną rozwiezione do dzieci z ubogich rodzin.

ekipa3

fot.Jędrzej Sokołowski

 

STRONA PROJEKTU

Działania realizowane w ramach akcji oraz wszelkie dane dla potencjalnych wolontariuszy i donatorów dostępne są na stronie https://www.ekipaswietegomikolaja.pl

Patronat medialny nad akcją objęły Gazeta Wyborcza i TVN Warszawa.

ekipa4fot.Jędrzej Sokołowski