pl  |  en

Dzień Admina z MegiTeam

Trzeci piątek lipca to światowy Dzień Admina. W tym roku świętowaliśmy go także w Krakowie – I to z należną pompą! Zaprosiliśmy adminów i devopsów do udziału w przeniesionej do rzeczywistości opuszczonego Fortu Dłubnia grze “Stalker”ASG, Warsztatach Dzikiej Kuchni oraz integracyjnym ognisku. Imprezę wsparły firmy hostingowe megiteam.pl i serwery.pl

zwiedzanie fortu

Chcieliśmy wyciągnąć adminów sprzed komputerowych ekranów organizując imprezę tematyczną, związaną z ich prywatnymi zainteresowaniami. Wybraliśmy fabularne ASG wzorowane na grze komputerowej oraz nawiązujące do jej charakteru nietypowe warsztaty kulinarne pod hasłem “Jak przeżyć na zgliszczach Prypeci”.

asg1

Pokazywaliśmy jak rozpoznawać i wykorzystywać jadalne rośliny, samodzielnie wykopać piec ziemny, zrobić chipsy z pokrzywy.

warsztatywarsztaty3

Zwiedziliśmy także niedostępne na co dzień wnętrze Fortu Dłubnia – który stanowi fragment tzw. Kręgu Twierdzy Kraków i pamięta obie wojny światowe.

Aktywny dzień zakończyliśmy przy piwku, smażąc kiełbaski przy samodzielnie rozpalonym ognisku.

ognisko

Cieszymy się, że pierwsza edycja imprezy odniosła sukces. Uczestnicy zgodnie stwierdzili, że Dzień Admina w takiej wersji “daje radę”. Teraz wypatrują kolejnych “aktywnych” integracji dla IT. Jak się przekonaliśmy stanowią one atrakcyją alternatywę dla merytorycznych konferencji. Zachęcamy do obejrzenia pełnej galerii zdjęć z wydarzenia oraz filmiku, dzięki któremu udało się utrwalić atrakcje i klimat imprezy.