Platforma MegiTeam jest czymś więcej niż hosting współdzielony, czy zwykły serwer VPS. Wraz z kontem zyskujesz zarządzany serwer z wygodnym dostępem przez innowacyjny technologicznie panel.

Dostajesz wydajne, skalowalne zasoby sprzętowe. Nie musisz jednak samodzielnie zajmować się administracją serwerem. Operacje takie jak dodanie serwisu WWW, konta pocztowego czy konta (s)ftp wykonasz w panelu.

Wiele rzeczy automatyzujemy, wciąż masz jednak swobodny dostęp do shella i gita, by móc instalować dodatkowe oprogramowanie, pełny dostęp do logów dla lepszej diagnostyki problemów. Jeżeli potrzebujesz niestandardowej konfiguracji również możemy Ci pomóc.

Dzięki godzinowemu rozliczaniu zapłacisz tylko za czas, kiedy rzeczywiście większe parametry były potrzebne. Dodatkowo w standardzie dostaniesz u nas to, za co w innych PaaSach musisz dodatkowo płacić: Postgresa, Memcached, bazy NoSQL. Wspieramy również PHP. Serwisy możesz zakładać w obrębie tej samej instancji chmury płacąc stałą opłatę niezależną od liczby serwisów. Twoje konto jest w pełni odizolowane, żyje we własnych wirtualnych kontenerach bez dostępu do katalogów domowych przez innych użytkowników.